Червоний колір кухні в стилі Hi-Tech.


Кухня в стилі Hi-Tech Для стилю Hi-Tech характерна наявність чітких ліній і металевих елементів.
Стилю Hi-Tech не властива велика кількість деталей і різноманіття ліній, його відмітна особливість - строгість.
Характерною особливістю кутової кухні в стилі Hi-Tech від Giugiaro Design є використання металевого червоного кольору в глянцевих фасадах.
Стільниця і пристінні панелі виготовлені з ...
... Цікаві дизайнерські рішення для маленької кухні приведені на сайті http://dizainremont.com.

Декоруємо батарею опалення.


Дизайнерський радіатор Затративши масу зусиль на розробку дизайн-проекту кухні, домігшись практично ідеальної гармонії оформлення стін, підлоги, стелі з кухонним гарнітуром, ми раптом усвідомлюємо, що наша новенька батарея опалення ну ніяк не вписується в вибраний дизайн.
Звичайно, сьогоднішні батареї опалення мають набагато кращий дизайн, ніж традиційні "чавунці", що дісталися нам з радянських часів. У той же час, найчастіше, і цілком симпатичні сучасні алюмінієві та біметалічні радіатори опалення неможливо вписати в кухню оформлену, припустимо, в стилі Hi-Tech, або ...
... Корисну інформацію про способи декорування батарей опалення дивись на сайті http://ekran.dn.ua/.


Вибираємо пральну машину ... на кухню.


Пральна машина в кухонному інтер'єрі На жаль, далеко не кожен може похвалитися, що у нього є можливість встановити пральну машину в окремому приміщенні (побутова кімната), в підвалі, або навіть у ванній кімнаті. Реалії такі, що часто доводиться шукати місце під пральну машину і на кухні, і в коридорі, і навіть на балконі або лоджії.
Із зазначених місць, найчастіше, перевага віддається кухні. Головна причина такого рішення - відносна простота вирішення питання підключення машини до води і каналізації. Сказати, що сусідство харчових продуктів і пральних порошків ...

Вибираємо висоту робочого столу на кухні.


Висота робочого столу Чи замислювалися ви коли-небудь - чи зручно вам працювати на кухні?
Невже і при вашому зрості 180см і при зростанні вашої кращої подружки 160см висота робочих столів повинна бути однаковою?
На превеликий жаль, ми звикли все це сприймати як неминучість.
Вже якось, та пристосуємося!
І даремно! ...

Посудомийна машина.
Підключаємо своїми руками.


Посудомийна машина Нарешті! І зважилися і вже купили! Ось вона вже і вдома: посудомийна машина.
Залишилося зовсім не багато - підключити.
Звичайно, найпростіше підключення посудомийної машини, з яким впорається самостійно кожен, у портативних маленьких машин. Для такого виду посудомийок досить під'єднати шланг до крана з холодною водою, а дренажний шланг опустити в раковину і все, підключення посудомийної машини готове. А після користування ви можете прибрати посудомийну машину в місце зберігання - це дуже зручно, якщо у вас мало місця на кухні.
А що робити, якщо ви купили стаціонарну посудомийну машину? Викликати майстра або братися за цю справу самому? ...Русский   Українська   English   Deutsch