Компоненти для утеплення фасадів від компанії MKS Teplo

Компоненти для утеплення фасадів від компанії MKS Teplo представлені на будівельному ринку з 2021 року. Интернет магазин МКС Тепло роздрібним і оптовим покупцям постачаються будівельні суміші, склосітки, утеплювачі, фасадні системи. Збільшення виробничих потужностей дозволяє нарощувати обсяги виробництва для ефективної співпраці холдингу МКС Груп з бізнесом і партнерами.

Компоненти для утеплення фасадів від компанії MKS Teplo

Сухі будівельні суміші та склосітки від MKS Teplo

Для проведення будівельних і оздоблювальних робіт реалізуються гіпсові шпаклівки і цементні штукатурки. Асортимент компанії https://mks-teplo.com.ua представлений такими сумішами композиційних матеріалів:

  1. Вирівнюючими з високою адгезією і еластичністю.
  2. Шпаклювальними для усунення тріщин і підготовки чорнової поверхні.
  3. Клейовими для фіксації гіпсокартона, плитки та інших матеріалів.
  4. Санаційними з пористим наповнювачем для відновлення поверхонь.

Для армування виготовляються спеціальні сітки. Матеріал виробництва MKS Teplo має високу стійкість до навантажень і деформації завдяки використанню полімерів. Він знадобиться для армування гідроізоляції і підлоги, оштукатурення, посилення захисного шару при утепленні фасаду. Крім того, склополотно допомагає урівноважити різницю в коефіцієнтах теплового розширення кожного шару нанесених матеріалів.

Утеплювачі і фасадні системи: мінеральна вата, пінопласт, грунтовки, суміші для систем утеплення

Для створення в приміщеннях комфортного мікроклімату і забезпечення високого рівня звукоізоляції використовуються утеплювальні матеріали. Вони можуть бути мінеральними в рулонах чи плитах. Це пружний матеріал зі щільним приляганням у вигляді скловати і базальтової вати з відходів скляної промисловості і розплавленої гірської породи відповідно.

Матеріал для теплоізоляції приміщень може мати інший вигляд. До основних різновидів пінопласту відносяться спінений матеріал і екструдований пінополістирол. Пінопласт більше підходить для роботи з бетоном. Стійкий до вологи і навантажень пінополістирол знаходить своє застосування на паркінгах і в цокольних приміщеннях.

Виготовляються алюмінієві, сталеві і скляні фасадні системи. При виборі оптимального варіанту орієнтуються на стійкість до подразників різного характеру, довговічність і зовнішній вигляд. Крім збереження тепла, захисту від вологи і посилення конструкції має значення звукоізоляція. Якщо фасад розміщено на жвавій вулиці, цей критерій дуже важливий. Додатковий бонус – відсутність необхідності в проведенні ремонту фасаду. Тривалий час зберігаються заявлені функції і привабливий вигляд.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: