Як підібрати з’єднувальну коробку для підключення цифрового тензодатчика

Сучасне вагове обладнання має багато складових. І з’єднувальні коробки для підключення цифрових тензодатчиків – один із його елементів. Вони використовуються для поєднання окремих компонентів вагової системи та передачі інформації на ваговимірювальний індикатор. Причому сигнал подається сумарний. З’єднувальна коробка для цифрових тензодатчиків вирівнює сигнали, що надходять, від різних датчиків, що дозволяє оптимізувати процес зважування.

У цій статті ми розповімо про те, на що потрібно звернути увагу під час вибору коробки для цифрових тензодатчиків. А купити з’єднувальні коробки для тензодатчиків в Україні так, щоб ціна тішила, можна через каталог Keli: https://keli.ua/junction-boxes.

З’єднувальні коробки для підключення цифрових тензодатчиків: вибираємо з розумом

Коробки для цифрових тензодатчиків можуть бути виготовлені із алюмінію, нержавіючої сталі або пластику. Останній варіант – найдешевший, але сталеві моделі – найнадійніші та довговічніші. Зверніть увагу, що з’єднувальні коробки для тензодатчиків можуть виконуватися у вибухозахищеному виконанні. Клас захисту складає IP67 або IP68, що робить пристрій дуже надійним. При виборі з’єднувальної коробки для підключення тензометричних датчиків необхідно врахувати:

  • кількість входів (від 4 до 12);
  • умови запланованої експлуатації (вологість, температура, запиленість);
  • вибухонебезпечність довкілля;
  • можливість механічного впливу (вибираємо матеріал корпусу).

Якщо ви не впевнені у своєму рішенні при виборі з’єднувальної коробки для цифрових тензодатчиків, рекомендуємо звернутися до фахівців.

Купити з’єднувальні коробки для тензодатчиків через каталог Keli

Щоб купити в Україні коробки для підключення цифрових тензодатчиків, зв’яжіться з представниками компанії Keli або ознайомтеся з асортиментом однойменної компанії. У каталозі представлені не тільки з’єднувальні коробки для тензодатчиків, а й інші комплектуючі вагових систем. Ви знайдете самі давачі, вагові індикатори, перетворювачі та табло. Крім з’єднувальних коробок для цифрових тензодатчиків, Keli може запропонувати виготовлення вагового обладнання на замовлення.

Приклади готових робіт на сайті. Наведено особливості проектів, а також фотографії результатів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: