Як встановлюється електрична тепла підлога

Сьогодні все більше людей обирають використовувати для додаткового або ж основного джерела обігрівання приміщення електричну теплу підлогу. Все через те, що подібні системи представлені в широкому асортименті – вивчаючи характеристики та користуючись порадами фахівців, ви зможете розрахувати правильну потужність та тип нагрівальних кабелів чи матів.

Незважаючи на простоту встановлення таких систем, їхній монтаж все ж варто довірити професіоналам. Вони знають всі тонкощі та нюанси того, як вкладається тепла підлога Київ може обирати монтаж від досвідчених майстрів, які потурбуються, щоб роботи було виконано найкращим чином.

Як саме здійснюється встановлення електричної теплої підлоги? Давайте розберемо весь процес поетапно.

Складання ретельного плану

Перш за все потрібно визначити, як саме буде розташовуватися в кімнаті електрична тепла підлога. Тут потрібно зважати на кілька параметрів:

  1. Місце розташування великої побутової техніки та меблів – під більшість видів теплої підлоги не можна встановлювати важкі габаритні предмети. Отже, потрібно оминати ті місця, де в подальшому буде знаходитись, наприклад холодильник, шафа, пральна машина тощо. Сильне навантаження може передавлювати систему і тим самим спричинити менш якісну її роботу.
  2. Місце розташування терморегулятора. Власне, це перше, що потрібно з’ясувати перед монтажем теплої підлоги. Майстри перед монтажем системи складають ретельний план приміщення, планують місце розташування усіх датчиків, нагрівального кабелю тощо.

Безпосередньо монтаж теплої підлоги

Наступний етап після складання плану – встановлення нагрівальних елементів. Найпростішими у складанні є нагрівальні мати. Вони випускаються в рулонах. І вам достатньо просто розкласти сітку, на яку вже в правильному порядку розміщено електричний кабель. Додатково нагрівальний мат можна зафіксувати за допомогою клею. Головне робити все так, щоб не пошкодити основу.

Після встановлення нагрівальних елементів здійснюється монтаж проводів. Важливо, аби вони були надійно схованими у стіну. Для цього робиться спеціальний отвір.

Встановлення підлогового покриття

Коли нагрівальні елементи рівномірно будуть розподілені по всіх площі приміщення, необхідно додатково зафіксувати їх, використовуючи плитковий клей. У деяких випадках знадобиться також суміш для самовирівнювання основи.

Як тільки плитковий клей повністю застигне, можна вкладати підлогове покриття і завершувати усе затиранням шва між плиткою. Згідно з рекомендацією виробника, потрібно протестувати якість роботи терморегулятора. Майстри виконують перше підключення системи, налаштовують усі необхідні параметри, розказують як користуватися електричною теплою підлогою тощо.

Головне не вмикати теплу підлогу до того моменту, поки затирка між швами або інші розчини, які використовувалися для вкладання підлогового покриття, повністю не застигнуть.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: