Захист об’єктів, майна та здоров’я з заземленням і блискавкозахистом від OBO Bettermann

Магазин OBO Bettermann https://obo.kiev.ua/ пропонує користувачам електричне обладнання, товари для захисту від блискавки і заземлення. Асортимент доволі широкий і задовільняє всі нагальні потреби, що дозволяє швидко вирішувати завдання приватних клієнтів, офісів, підприємств. Для оптових покупців діє гнучка система знижок.

Важливість блискавкозахисту і заземлення

Наслідки влучання блискавки можуть бути жахливими. Електричний розряд нещадно нищить будинки та інше майно, пошкоджує проводку і техніку, шкодить здоров’ю і життю людей.

Ймовірність потрапляння блискавки збільшує наявність відеоспостереження, колекторів та сонячних батарей. Потужне електромагнітне поле призводить до короткого замикання. Уникнути цієї та інших проблем допомагає встановлення захисного пристрою в найвищій точці будинку.

Використання продукції від провідних європейських виробників направлено на створення безпечних умов експлуатації об’єктів. В рамках вирішення цієї задачі самостійне виготовлення контуру недопустиме. Професійне обладнання оснащене необхідними комплектуючими і встановити його можна без допомоги фахівця.

Блискавкоприймач з оцинкованого дроту – найкращий вибір для захисту від негоди, бо має надійний захист від корозійних процесів. Його бажано підключати до контуру з використанням м’яких мідних лозин, яким можна легко надати певну форму. Їх основна перевага – висока провідність струму.

Щодо заземлення, то в його основі має бути нержавіюча сталь, через який струм повноцінно відводиться у землю. До того ж, цей метал має тривалий термін використання.

Захист об'єктів, майна та здоров'я з заземленням і блискавкозахистом від OBO Bettermann

Особливості продукції OBO Bettermann

В основі блискавкозахисту можуть бути присутні алюміній, мідь чи оцинкований метал https://obo.kiev.ua/bliskavkozahist-ta-zazemlennya_228. При виборі будь-якого з перерахованих варіантів конструкція буде мати невелику вагу. Встановити її на висоті 1,5 м нескладно, а з додатковим використанням труб ще й вдасться значно подовжити. В таких випадках значення сягає 4 метрів.

Обладнання рятує від втрати промислового обладнання, витяжок, антен, вентиляційних каналів, сонячних батарей, каміну, накопичувача енергії, побутової електроніки.

У випадках, коли немає потреби в глибинних комплексах, обирають такі варіанти готового заземлення:

  • для приватних об’єктів чи масштабних;
  • для дачі.

Додатково можна придбати:

  • розрядники;
  • системи кріплення і кабельні;
  • кабель-канали;
  • труби;
  • колони;
  • блоки для розеток;
  • електротехнічні люки;
  • аксесуари та ін.

В магазині представлене виключно надійне обладнання, виготовлене з дотриманням світових стандартів безпеки та ДСТУ. Всім, хто потребує, надається консультація для повного розуміння процесів і підбору товарів під індивідуальний запит.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: