Види тумб та комодів

Тумби та комоди є поширеними предметами меблів, які є у кожному будинку. Обидва види меблів призначені для зберігання речей, проте між ними є різниця. Про відмінності тумби та комоду розповімо у цій статті.

У чому подібності та відмінності

Як ми вже говорили, подібність полягає в тому, що і тумби і комоди призначені для зберігання речей. Вони мають висувні ящики, які зручно складати різні предмети. Відмінністю є розміри цих меблів.

Так, тумби мають невеликі габарити – стандартно виробляють тумби шириною від 50 до 55 сантиметрів та висотою від 55 до 60 сантиметрів. Завдяки невеликим розмірам, тумби з легкістю можна розмістити в будь-якій кімнаті: у вітальні, кухні, ванній, передпокої, але найчастіше вони використовуються як меблі для ліжка.

Тумби не виглядатимуть недоречно або займатимуть багато місця в одній із кімнат, але дадуть додаткове місце для зберігання, куди можна складати все, що не повинно бути на увазі.

Комоди стають популярними, і багато хто віддає перевагу комодам замість великих шаф. На сьогоднішній день виробники пропонують комоди різних розмірів:

  • Низькі. Це комоди, висота яких не перевищує 1000 мм.
  • Середні. Висота таких комодів може сягати 1300 міліметрів.
  • Високі. Такі комоди можуть досягати заввишки до 1600 міліметрів.

Види тумб та комодів

Що стосується довжини, то тут також пропонуються різні варіанти: мінімальна довжина, яку можна знайти у продажу, це 600 міліметрів, наступної за величиною довжиною буде 1000 міліметрів, також зустрічаються моделі від 1000 міліметрів.

Максимальна глибина ящиків — 600 міліметрів, якщо вона буде більша за цю цифру, то використовувати таку комод буде не зручно.

Усі представлені розміри є стандартними і найчастіше зустрічаються у магазинах.

Комоди відмінно замінюють шафу, якщо в кімнаті недостатньо для неї місця. Також, він не займає багато місця в приміщенні і має гарну місткість. У ньому можна зберігати як постільну білизну, і інший домашній текстиль.

Види комодів та тумб

Для кожної кімнати в будинку призначена своя тумба та комод, тому вони мають різний вигляд.

Тумби можуть використовуватися в спальні, вітальні, передпокої та ванній кімнаті.

Для спальні використовуються тумбочки, які не містять велику кількість ящиків і призначені для зберігання дрібних предметів, в основному тих, які використовуються безпосередньо перед сном.

У вітальні, за браком місця, використовуються тумби під телевізор. Вони займають не так багато місця, як повноцінні стіни та мають додаткове місце для зберігання. Також, всередині тумби зазвичай передбачено місце для зберігання проводів від телевізора.

У передпокої зазвичай використовують тумби для взуття, на яких можна розмістити декоративні прикраси.

У ванній кімнаті тумба зазвичай знаходиться під раковиною. Вона може бути як підвісна, так і підлогова. У таких тумбах зручно зберігати різноманітні дрібниці та предмети для прибирання будинку. Обов’язково перевірте, щоб тумба для ванної була виготовлена ​​із матеріалів, стійких до вологи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: