Мийки з нержавіючої сталі

Мийки з нержавіючої сталі найбільш поширені при оформленні кухонної зони. Вони відрізняються доступною ціною, невеликою вагою, міцністю, стійкістю до корозії та впливу побутової хімії. Здавалося б, всі моделі дуже схожі між собою, обирай будь-яку, але не все так просто. Які критерії найголовніші і на що варто звернути більше уваги – про це мова піде далі.

Мийки з нержавіючої сталі

Якою має бути мийка для кухні

  1. Кухонна мийка нержавійка повинна бути зручною і функціональною. Обов’язково звертають увагу і на пропорції. Якщо приміщення невелике, то і мийка повинна мати відповідні розміри. В таких випадках можна задіяти глухий кут і встановити кутову модель.
  2. Форма залежить від обраного стилю при оформленні кухні. Це можуть бути не тільки квадрат або прямокутник, але і круглі чи овальні контури.
  3. Варто врахувати, що сталь буває різною. Якщо в подальшому заміна не планується, краще одразу звернути увагу на найбільшу товщину металу. Але в будь-якому разі варто пам’ятати, що значення не може бути менше 0,6-1 мм. Такої товщини достатньо для того, щоб сталь не прогиналася від навантажень. Розмір кухонної мийки збільшується відповідно до товщини.
  4. Якщо на кухні часто готуються різноманітні страви, бажано підібрати варіант з двома ємностями. Це дуже зручно при розморожуванні продуктів і розподілі посуду. Якщо є посудомийна машина і кулінарні таланти проявляються не надто часто, вистачить і однієї чаші.
  5. Оптимальна глибина складає 16-20 см. При таких значеннях не потрібно навантажувати спину, постійно пригинаючись, і витирати бризки на кухонній поверхні після кожного миття посуду.

Огляд мийок в інтернет-магазині «Зевс сантехніка»

В асортименті компанії представлені мийки від виробників з однією чашею і двома. В наявності і під замовлення вироби на будь-який бюджет, різних форм, під стільницю і кутові для економії простору.

Можна обрати традиційний варіант або модель чорного кольору. Серед запропонованих позицій трапляються мийки, які реалізуються разом зі змішувачем, сушаркою, диспенсером. На таку комплектацію діють приємні ціни. Зручно, коли все необхідне можна придбати в одному стилі і в одному місці.

Під стільницю варто розглянути інтегровану кухонну мийку, щоб вона не виділялася і конструкція візуально виглядала цілісною. В пошуках більш цікавішої моделі на zevs-santehnika.com.ua також можна обрати матову мийку з кришкою, омивачем для чашок і стаканів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: