Особливості меблів в стилі лофт

Меблі в лофт-інтер’єрі можуть бути різними — з оббивкою з оксамиту, позолоченими підлокітниками і обробкою стразами. На тлі грубих цегляних стін підкреслено витончені або яскраві та строкаті предмети виглядають несподівано і створюють контраст – у цьому полягає задумка незвичайних дизайнів. Гламурний лофт і богемний лофт — напрямки, у яких правил майже немає.

Які вони – меблі в стилі лофт

Для того, щоб меблі в стилі Лофт виглядали найкращим чином, вони повинні мати вигляд “речей з історією”. Тому найкращий варіант — це відреставровані предмети інтер’єру або ж нові, але стилізовани таким чином, ніби їх лише вчора зняли за бабусиного горища. Написи, старовинні принти та інші ознаки перебування на горищі — саме те, що потрібно. Такі речі зможуть доповнити загальну атмосферу та виглядатимуть дійсно гармонійно.

меблів в стилі лофт

Щоб оцінити всі переваги і зрозуміти, що означають такі меблі для інтер’єру, необхідно дотримуватися кількох правил:

  • Невелике приміщення для меблів лофт не підійде, їхня масивна конструкція та оригінальна краса розкриється тільки у просторих кімнатах.
  • Натуральні матеріали, недбалі шорсткі поверхні, потертий лак, шкіра, чіткі лінії масивної конструкції — характерні особливості, які мають меблі в стилі Лофт. Тому, наприклад, старенький комод без дверей – найкращий варіант.
  • Небажано поєднувати меблі в одній стилістичній ідеї. Лофт гідно оцінить «дружбу» антикварної тумби на колесах, сучасного дивана з натуральної шкіри та бабусиної різьбленої етажерки.

Наприклад. якщо брати для прикладу столи лофт, то вони поєднують у собі дерево зі склом, каменем і таке інше. Найчастіше це високоякісний масив деревини та цікаві металеві елементи. Такі меблі:

  • вирізняються чіткими лініями;
  • мають підвищену функціональність та лаконічний зовнішній вигляд;
  • виготовляються з екологічно безпечних матеріалів, які було оброблено мінімально.

 

Додаткова інформація про лофт-меблі

Традиційно найлофтовішим вважається чорний, але в виготовлені меблів використовують також сірий та коричневий кольори. Вони складають основу меблевого лофту, що переважно складає базу, але це не значить, що не можна використовувати яскраві кольори та деталі — скоріше навпаки.

Одна з обов’язкових умов промислової стилістики – вільний простір. Меблі слід розставляти вздовж стін або острівцями, уникаючи захаращеності. У пріоритеті відкриті шафи та стелажі з непомітним дизайном, але не витончені гарнітури чи буфети.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: