Чи реально сьогодні купити недорого матрас на ліжко

Виробники сучасних ортопедичних матраців вважають, що кожна з вироблених ними моделей, у тому числі і найдешевших, знаходиться в оптимальному співвідношенні ціна-якість. Будь то традиційна пружинна модель або преміальна латексна модель. В асортименті пружинних матраців, на які припадає близько 75% ринку матраців України, ви могли б витратити близько 2 500 гривень на недорогий матрац (у двоспальному розмірі близько 5 000 гривень) або більше 10 000 гривень на розкішні моделі. Знайти собі саме ту цінову категорію, яка повністю відповідала б Вашому рівню комфорту сну.матрас на ліжко

Ви як Покупець впевнені у важливості випробувати матрас, перш ніж його купити на ліжко. Ви збираєтеся зробити покупку дешевого матраца? Наважимося запропонувати Вам наступний варіант — виберіть момент, коли ви почуваєтеся дуже втомленим. Потім швидко зберіться і відвідайте найближчий роздрібний магазин матраців, знайдіть експонати, які відповідають вашому бюджету, вибрить один, і ляжте на нього. На хвилин 15-20 уявіть, що ви спите, оціните, наскільки відчуваєте себе відпочили після пробудження, а потім перейдіть до наступної моделі. Повторіть. Потім повторіть ще кілька разів. Чи відчували себе комфортно? Чи був ваш хребет у строго горизонтальному, ортопедичному положенні? Зона талії адекватно підтримується? А як щодо вашої шиї та плечей?

Ви уявили собі таку сіацію? Це практично неможливо — вибирати та порівнювати ціни в магазинах на основі комфорту, можливостей та ціни. Інтернет покупці, очевидно, почуваються комфортніше заздалегідь, оскільки вони не можуть насправді перевірити матрац. Годинами ходячи в магазині ви не зможете зробити правильний вибір у зв’язку з галузевою практикою продажу аналогічних (але не обов’язково однакових) матраців під різними брендами в залежності від мережі роздрібної торгівлі та географії Вашого регіону. Як тільки ви знайдете модель, яка Вам сподобається, такий самий матрац буде доступний в Інтернеті, і не факт що Вам запропонували або вмовили саме на той товар який хочете Ви. У магазинах деякі продавці продовжують продавати старі лінійки продукції, яка навіть на сайтах виробників відсутні. І, що дуже ймовірно, щоб нав’язати Вам покупку, продавець не розкриє до кінця всю інформацію про вибрану вами модель – різні піни, волокна, тканини, оббивки, ізоляції та пружинні витки.

І, нарешті, є чимало людей, які просто не змогли знайти зручний матрац. Часто у них є конкретні питання, відповідь на які вони намагаються знайти, але їм нав’язують інші варіанти матраців і потім після покупки вони просто не можуть добре виспатися вночі.

Ми сподіваємося, що ця стаття написана не дарма, і справді зможе допомогти Вам із вибором. Адже насправді не так часто й доводиться стикатися з питанням — який купити матрац? Сподіваюся Ви зможете знайти та вибрати на сайті інтернет магазину magdek.com.ua саме те, що необхідно, витративши при цьому мінімум часу та грошей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: