Як правильно вибрати фурнітуру

Одяг та аксесуари багато говорять про свого власника. І в тому числі про його природність та смак. Тому краще знати, що може зіпсувати стиль. І фурнітура у цьому списку посідає перше місце. Справді, її якість та зовнішній вигляд безпосередньо впливають на практичні та естетичні характеристики виробів, їх довговічність та зносостійкість у різних обставинах. Не дивно, що швейній фурнітурі приділяється пильна увага при виготовленні текстильних, шкіряних, хутряних та інших речей. Це невід’ємний елемент під час створення будь-якого одягу та аксесуарів. Правильний її вибір – це тонке мистецтво, яке потребує уважності та смаку. Правильно підібрана фурнітура для декору одягу може зробити виріб по-справжньому унікальним та привабливим.

Як правильно вибрати фурнітуру

При виборі слід звертати увагу на:

  • якість – тут краще не економити. Іноді досить просто поміняти дешеві гудзики на якісніші, щоб річ стала більш стильною;
  • екологічність — особливо важлива, якщо йдеться про дитячий одяг або аксесуари;
  • гіпоалергенність;
  • надійність;
  • строк служби.

фурнітура для декору одягу

Крім того, швейна фурнітура повинна доречно виглядати та підходити до конкретної речі. Якщо тканина легка, то аксесуари важкі та громіздкі, не будуть гармоніювати з нею. Фурнітура з металу добре виглядає на виробах із джинси та шкіри. Пластикову та дерев’яну рекомендовано купувати для речей із легких тканин.

Вибір фурнітури для одягу – це важливий етап створення стильного образу

Різновидів фурнітури для аксесуарів безліч. Вони виступають як елемент кріплення, так і у вигляді декору. Тобто потрібно пам’ятати, що фурнітура також може бути декоративним елементом, який додасть одягу оригінальність та індивідуальність. Вона використовується як декор аксесуарів.
Наприклад, різного виду ґудзики як з’єднують і скріплюють деталі одягу, а й, безсумнівно, прикрашають її певним чином. А деякі моделі одягу взагалі створені так, що на яскраві та гарні гудзики припадає головний акцент всього образу.
Що потрібно знати про фурнітуру для аксесуарів
Найбільш затребуваною фурнітурою для аксесуарів є:

  • застібки-блискавки;
  • пряжки, рамки-фіксатори;
  • кільця, півкільця, люверси;
  • фастекс застібки та карабіни;
  • блочки та кнопки галантерейні.

Є вірна ознака, про яку знають усі модники: якщо фурнітура якісна, то ймовірність того, що фірма заощадила на матеріалі, буде меншою. Тобто перше, на що треба звернути увагу — це допоміжні елементи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: