Мультиметр Richmeters RM113D — бюджетний та якісний прилад

Мультиметр Richmeters RM113D

Мультиметр Richmeters RM113D відрізняється підсвічуванням дисплея, вбудованим ліхтариком та функцією TrueRMS. Вимірювані параметри: напруга AC/DC, струм AC/DC, опір, діоди, частота, ємність, температура.

Компактний, точний та функціональний, він за свою ціну забезпечує такі самі параметри, як прилади набагато вищого класу. До нього йде захисний чохол із магнітним кріпленням. Має детектор проводки та зумер. На задній частині є провушина для кріплення і магніт. Якісні щупи з ковпачками у комплекті. Стане незамінним помічником у побуті і підійде для різних вимірювань. Цей прилад придбати в Україні можливо за посиланням https://radiostore.com.ua/ua/p1112454064-multimetr-tsifrovoj-richmeters.html.

Мультиметр Richmeters RM113D
Richmeters RM113D: цікаві моменти

Споживачів можуть зацікавити такі подробиці про цей прилад:
Функція автоматичного вибору діапазону вимірювань суттєво спрощує процес роботи з приладом та економить час.

Мультиметр має функцію безконтактного визначення небезпечної напруги без руйнування оболонки дроту та контакту електродів, а при виявленні такої напруги видає звуковий сигнал.

Функція магнітного присмоктування дозволяє мультиметр прилипати до металевої поверхні, так що можна не турбуватися про падіння.

Функція автоматичного вимкнення забезпечує додаткову безпеку під час роботи з мультиметром. Якщо мультиметр залишається неактивним протягом певного часу, він автоматично вимикається, щоб зберегти заряд батареї і запобігти ненавмисному розряду, який може пошкодити прилад.
Крім того, він має стабільну продуктивність, високу точність, високу надійність, чіткі показання та захист перевантажень. Він має функцію утримання даних, з нього легше читати результат виміру.

Додаткова інформація про мультиметр

У верхній частині задньої стінки є спеціальні заглиблення, в які можна вставити дроти зі щупами, щоб їх не втратити. Якщо пристрій стоїть на упорі, дуже зручно витягувати щупи з отворів.
Для нього характерна висока точність: роздільна здатність до 0.01 мВ змінної та постійної напруги. Якщо за вимірах і є похибки, вони відповідають тим значенням, що в документації.
Режим NCV дозволить виявити дроти під напругою або приховану проводку. Живлення мультиметра виконується від трьох батарейок ААА, що зручно, оскільки такі елементи дуже поширені (шукати не девоедеться) та відрізняються невисокою вартістю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: