Як вибрати акумулятор для електровелосипеда? Які характеристики є важливими?

Сьогодні електровелосипед вже нікого не дивує. Цей транспортний засіб став для всіх таким же звичайним, як і простий велосипед. Як і будь-яка техніка, електровелосипед потребує обслуговування та оновлення деяких запчастин. Якщо електромотор для велосипеда — це серце, то акумулятор для електровелосипеда — це його шлунок. Акумулятор живить всі елементи в електровелосипеді, тому його ємність є дуже важливою. Час від часу їх потрібно оновлювати, тож ми спробуємо пояснити, як саме обрати акумулятор для електровелосипеда, електросамоката або електромопеда.

Зазвичай використовують акумулятори 36V для електровелосипедів.
Для того щоб обрати правильну напругу, вам потрібно подивитися інструкцію до велосипеда або характеристики вашого електромотора. Електромотори можуть мати напругу 24V, 36V або 48V. Як я вже казав, 36V є найпопулярнішими.

Як вибрати акумулятор для електровелосипеда

Отже, ви визначили, яка вам потрібна напруга. Що робити далі?

Саме час визначити ємність акумулятора. Найкращим варіантом буде встановлювати ту ємність, яка була у вас раніше, але є кілька «але».

Наприклад, вам було замало запасу ходу, що було з попереднім акумулятором. На це може впливати як режим експлуатації, так і вага райдера. Це один із факторів, які впливають на запас ходу вашого електровелосипеда. Збільшити ємність акумулятора — не проблема, напруга при цьому не змінюється. Якщо встановлювати більшу ємність, то й розмір буде більший. Важливо, щоб новий акумулятор встановлювався на те саме місце або входив по розмірах у вашу сумку чи кейс.

Також може бути так, що у вас взагалі не було акумулятора, оскільки ви тільки збираєте свій велосипед чи обираєте модель за ємністю.

В цьому випадку потрібно звертати увагу на те, як експлуатуватиметься велосипед, яка ваша вага та яку відстань ви плануєте проїзджати щодня.

Частіше за все люди обирають найдешевший варіант. Акумулятор на 10.4AH повинен бути достатнім на 40-50 км, що є ідеальним варіантом для міста. Проте, якщо ваша вага наближається до 90 кг, то 15.6AH або 18.2AH — це вже середній сегмент ємності, який забезпечить більший запас ходу, але і коштує трошки більше.

Розгляньте всі ці фактори при виборі акумулятора, і ви зможете насолоджуватися більш тривалим та ефективним користуванням вашого електровелосипеда.

Сподіваюсь змогли вам трохи допомогти. Конкретики замало, проте базові знання ви отпримали. Чекаємо на ваші коментарі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: